Harry Potter

To forum przeznaczone jest do gry w Harry Potter i rozmów.

Ogłoszenie

Z okazji ferii i walentynek każdy gracz otrzymuje po 2 galeony. Został też włączony ChatBox do rozmów.

#1 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

W domu

Dom....Zbudowany z czterech ścian, kilku okien i drzwi. Zwykłe miejsce, a jednak... Czemu to miejsce wydaje się takie rodzinne? Dlaczego kojarzy się z ciepłem i miłością? Przecież to tylko zwykły dom, taki jak każdy inny. Pomyśl chwilę. W żadnym innym domu i lokacji nie czujesz się tak jak w prawdziwym domu. Nikomu nie chciałoby się opuścić domu na rok i wrócić dopiero na wakacje. Jeszcze śpisz, ale zaraz wstaniesz nie wiedząc, że jeden liścik nie wiadomo skąd może odmienić twoje życie na 6 lub 7 długich lat, a może nawet na całe życie. Nagle usłyszałeś/łaś stukanie w szybę.....

Offline

 

#2 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: W domu

Zack siedział na łóżku, kiedy usłyszał pukanie do okna. Czyżby to sowa, pomyślał, a jeśli miał rację to otworzył okno i wpuścił ptaka, był wychowywany przez czarodziejów i wiedział, że owa rasa ptaków służy do transportu.

Offline

 

#3 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: W domu

Zack
Odwiązałeś list i go preczytałeś (patrz na początku-karta postaci)
Hermiona
Wpuszczając sowę zobaczyłaś list. Byłaś bardzo zdziwiona. Nie wiedziałaś o co chodzi. Odwiązałaś list i go przeczytałaś (patrz na początku-karta postaci)
Zack zdobył list
Hermiona otrzymała list.


Otworzyłam oczy i zobaczyłam sowę. Byłam z rodziny mugoli i zdziwiłam się co robi sowa na parapecie mojego okna...... Wpuściłam sowę... Była bardzo ładna.

Offline

 

#4 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: W domu

Patrzył uśmiechnięty na list, kiedy go czytaj. A więc sie dostał
-Dostałem się!Jest!-Krzyknął głośno nie interesując się tym, czy kogoś obudzi. Ba, nawet o tym nie myślał. Dostał się i tylko To dla niego się liczyło, przynajmniej w tej chwili.Odkąd wiedział o tej szkole chciał się tam dostać i jego marzenie się spełniło.

Offline

 

#5 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: W domu

-Kurka wodna... A co to jest Hogwart i z kąd wezmę te rzeczy? Sowa jeszcze nie odleciała. Chyba napiszę list z kilkoma pytaniami...
Zack
Za mocno krzyknąłeś. Twoi rodzice się obudzili. Musiałeś coś wykombinować zanim zacznom Cię szukać.
Hermiona
Udało Ci się napisać list i wysłać sowę. Twoi rodzice jeszcze śpią i nic nie wiedzą, że Twoje życie się odmieni. Zeszłaś przekazać im tą dobrą nowinę.

Offline

 

#6 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: W domu

-Ja mam pecha...Znowu dostanę karę...O, Mam!-Powiedział szybko i ugryzł sobie rękę. Powiem rodzicą, że sie ugryzłęm w rękę, a później o szkole, pomyślał chłopak i zaczął masować ugryzienie, po co to wróciłem? Zastanawiał się patrząc na małą ranę.

Offline

 

#7 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: W domu

-Już nie mogę się doczekać, kiedy rodzice się dowiedzą. Chciarz nie wiem czy będą zadowoleni, że nie będę chodziła do tej szkoły, której chcieli- powiedzialamsama do siebie

Zack
Twoi rodzice przyszli do Ciebie po piętnastu minutach. Zacząłeś wsystko im wyjaśniać.
Magdalena
Źle robiłaś budząc rodziców i mówiąc im o tym. Chciałaś dobrze, ale doprowadziłaś rodziców do stresu....

Po długich rozmowach z rodzicami trzeba było pomyśleć o żarełku, poniewarz Twój brzuch, aż prosi, by naładować tak zwanego "paliwa", a może zjem potem śniadanie.... trzeba pomyśleć o grzebaniu w piwnicy, może znajdzie się Trochę knutów i sykli..... (wybór: kuchnia, piwnica)

Offline

 

#8 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: W domu

Zack wolał jednak piwnicę, choć głód mu doskwierał. Zje jak znajdzie, pomyślał i zszedł do piwnicy po starych ciemnych schodach myśląc o tym, że bedzie posiadał własną różdżkę oraz bedzie sie uczył w najlepszej szkole jaką znał...To było coś. Właśnie o tym myślał schodząc do piwnicy zaś kiedy tam zszedł zaświecił światło i zaczął szukać brązowych knutów i srebnych sykli.

Offline

 

#9 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: W domu

Przeprosiłam rodziców i powiedziałam, żeby o tym zapomnieli. Pomyślałam, że jedną kanapkę zjem, a później zejdę do piwnicy. Chwilę potem zeszłam stromymi schodami do piwnicy. Zapaliłam latarkę. Olbrzymie cienie padały na ściany, sufit i podłogę. Na początku się bałam, ale przełamałam strach.

Zack
Schodząc do piwnicy nie załważyłeś pudełka. Mało co nie narobiłeś guza. Usłyszałeś toczące się monety. Odwróciłeś wzrok by zobaczyć czy to nie są sykle. Miałeś rację!
Otrzymujesz 10 sykli i 5 knutów
Hermiona
Zobaczyłaś puste pudełko wśród lęku i cieni. Podeszłaś bliżej i je otworzyłaś. Okazało się, że to 10 srebrnych sykli.

Każdy czuł przygodę i dech w piersiach. Było coraz ciemniej, a żarówka i latarka powoli wyczerpywały baterie i żarówkę. Wkrótce mogło zabraknąć światła. Trzeba było wrócić..., a może znajdą się jakieś zpasowe baterie w piwnicy... (wybierz: powrót na górę/nie zważać na wyczerpujące się źródło światła)

Offline

 

#10 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: W domu

Chłopiec obawiał się cimonści, lecz Zack zaryzykował.Potraktował to jak wzwyzwanie, a on lubił takie sprawy...Tak więc zaryzykował i szukał dalej obawiając sie zgaśniecia światła.
-Bedę czarodziejem-przypomniał sobie na głos i rozpoczął poszukiwania czując strach.Szedł powoli nie chcąc o nic sie potknąć i zawadzić, by nie wzbudzić gniewu rodziców.

Offline

 

#11 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: W domu

Bałam się bardzo, a nawet zatrzymałam w miejscu. Krzyknęłam nagle, ale nik nie słyszał mojego dźwięku. Szłam na oślep próbując znaleźć drogę.

Zack
Pokonując odległy już strach znalazłeś pudełko. Zajrzałeś do niego i znalazłeś 5 sykli i 4 knuty. W dodatku twoja odwaga i dzielność sprawiły, że poziom odwagi wzrósł o 0.50 Przed Hogwartem każdemu uczniow zdarza się użyć czarów poza kontrolą. To właśnie zdarzyło się Tobie i lampa działa jak wcześniej.
5 sykli
4 knuty
0.50 odwagi
Magdalena
Byłaś wystarszona. Nawet krzyknęłaś, ale stłumiony głos nie był aż tak bardzo słyszalny na górze. Potknęłaś się o puste kartony. Wpadłaś na ścianę, a dokładniej na włącznik światła. Lampa zapaliła się i mogłaś szukać dalej. Z kartonu, który opadł na podłogę znalazłaś wylatujące z niego sykle. Było ich 6. Twoje szczęście na odwagę i krzyk, który się zagłuszył otrzymujesz 0.05 odwagi.
6 sykli
0.05 odwagi

Po ponownym odzyskaniu światła można szukać dalej. Można także wrócić i coś zjeść. (wybrać: wyjście z piwnicy/szukanie dalej)

Offline

 

#12 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: W domu

Zack uśmiechnął się, myśląc, że ma dużo pieniedzy i szukał dalej patrząc teraz w dość dobrym świetle lampy, którą naprawił, na piwnicę i ze światłem wydawała mu sie ponura.Ruszył dalej szukając pieniedzy, poszuka ten ostatni raz, później zje coś i najwyżej wróci, ustalił sobie plan wydarzeń chłopiec i zaczął szukać pieniedzy, miał nadzieję coś znaleźć jednak zaczynał w To wątpić, ponieważ podejrzewaj. że jego rodzina nie chowa tutaj pieniedzy.

Offline

 

#13 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: W domu

Nie wiedziałam co to sa za srebrne i brązowe krążki. Zbierałam je, bo wiedziałam tyle, że mogą to być pieniądze. Szłam prosto przed siebie. Pieniądze brzęczały mi wesoło w kieszeni. Postanowiłam, że spróbuję ostatni raz coś znaleźć. Może się uda....

Zack
Trafiłeś akurat na koniec piwnicy. Znalazłeś tam wiele różnych ciekawych przedmiotów. W tym stara klatkę i przestarzałą karmę dla sowy, rodzinne zdjęcia (jeszcze za czasów Harrego Pottera) i pełno innych pamiątek rodzinnych. Spostrzegłeś na starej fotografii złotego galeona. Mogłeś wziąść pamiątki lub je tutaj zostawić.
Otrzymujesz 1 galeon.
Hermiona
Dobrze zdecydowałaś. Doszłaś na koniec korytarza i zobaczyłaś wiele pamiątek rodzinnych, które Cię wogule nie obchodziły, ale postanowiłaś zabrać album ze zdjęciami. Miałaś już odchodzić kiedy nagle zobaczyłaś galeona.
Otrzymujesz 1 galeon, fotografie rodzinne.

Obaj byliście bardzo głodni. Już dłużej nie dało się wytrzymać. Mósicie wrócić i coś zjeść.

Offline

 

#14 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: W domu

Wziął klatkę, karmę i pamiątki, być może go zainteresują...Szybkim krokiem zawrócił rad, że zdobył złotą monetę, która jest dużo warta, a dla młodego chłopca jeszcze więcej.Zgasił światło i wszedł powoli na górę, a później skierował swe kroki do świątyni-czyli kuchni, by tam wyciągnąć coś dobrego z lodówki, bowiem nie wiedział co ostatnio mama kupiła, ale miał nadzieję, że nie szpinak...Nie lubił go.

Offline

 

#15 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: W domu

Nie byłło nic ciekawego w kupce złomu. Jeszcze raz przyglądnęłam się albumowi i odeszłam. To był chyba dobry łup.... Musze coś zjeść. Jedna kanapka nie starczy do obiadu. Ruszyłam w stronę wyjścia.
Zack
Twoje łupy mogą sie przydać. Karma niestety jest przetermionowana i  nie nadaje się do spożycia, ale może wykombinujesz kiedyś nową kolekcje do cukierów lesera, które kiedyś tworzyli Fred i George.
Zdobyłeś:
starą klatkę po sowie
przeterminowaną karmę sowy
pamiątki rodzinne
Hermiona
Dobrze zrobiłaś idąc już na górę. Umierałaś z głodu i nie wytrzymałabyś dalszych poszukiwać. Twoja inteligencja i potrzeba zasługuje na 0.10 punktów inteligemcji.
Zdobyłaś:
0.10 pkt. inteligencji

Czas na jedzenie. Być w kuchni to nielada sztuka, a Wam się to udało. Teraz wcinacie spokojnie bułeczki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demonmt2.pun.pl www.gitary.pun.pl www.pawn.pun.pl www.akro.pun.pl www.rlcforumpl.pun.pl