Harry Potter

To forum przeznaczone jest do gry w Harry Potter i rozmów.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Z okazji ferii i walentynek każdy gracz otrzymuje po 2 galeony. Został też włączony ChatBox do rozmów.

#1 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Ul. Pokątna

Pokątna była tak daleko... Ale za pomocą pojazdu i proszku mogliście udać się na do tajemniczej ulicy.

Ulica ta bardzo różni się od innych ulic. To miejsce jest bardzo zatłoczone. Wiele tu czarownic i czarodziejów,a na szczęście zero mugoli. Znajduja się tu duże przekrzywione budynki. Tutaj poprostu jest raj dla czarodziejów. Można kupić różne potrzebne przedmioty.  Żadna ulica nie zastąpi TEJ ulicy. Bezpiecznie można tutaj dotrzeć jak i wrócić.

Offline

 

#2 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

Najpierw Zack skierował się do znanego wytwórcy różdżek,Olivandera.To była najważniejsza dla niego sprawa, różdżka.Skierował się więc do tego sklepu z zamierzeniem zakupu magicznej różdżki, którą zamierzał używać do końca swoich dni i, z którą chciał przeżyć niezapomniane przygody...Później pojedzie do Esów i Floresów, a później...pewnie kupić sowę i szaty oraz inne potrzebne do szkoły rzeczy.

Offline

 

#3 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

Weszłam do autobusu. Chwile potem usłyszałam mężczyznę:
-Witamy w Błędnym Rycerzu. Nazywam się San. Gdzie chcesz pojechać - odpowiedział mężczyzna
-Nazywam się Hermiona. Chciałabym trafić do dziurawego kotła.
Chwilę potem znalazłam się przed dzirawym kotłem
-Oto przystanek. Jeżeli nie chodzisz jeszcze do szkoły Hogwart nie płacisz nic.
-O super. Dziękuję za podwiezienie. Wyszłam z Błędnego Rycera i weszłam do dziurawego kotła. Poprosiłam barmana o to by pokazał mi gdzie jest ulica pokątna, a chwilę potem poszłam kupić pierwszą różdżkę. Przecierz to podstwawowy przedmiot nieprawdasz?

Zack
Długo wybierano dla Ciebie różdżkę, aż wreszcie znaleziono dla Ciebie różdżkę z cisu i z piórem feniksa.
Otrzymałeś
Różdżka
Straciłeś
1s 15k
Magdalena
Trafiłaś na ul. Pokątną. Skierowałaś wzrok na różdżki. Weszłaś do sklepu i zobaczyłaś chłopca, który widocznie już wychodził.

Skierowaliście ku sobie wzrok. Pierwszy raz się widzicie. Może czas się przedstawić? A może obejść osobę z boku? Pzecież to jest Twój rówieśnik.

Offline

 

#4 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Cześć-Mruknął nieśmiało chłopiec wkładając za pas różdżek-w tym roku pierwszy raz idziesz do szkoły?-Zapytaj Zack przyglądając się młodej dziewczynie.Może poznał w końcu kogoś ze swojej klasy?Może nie, może się ośmieszy nagłym i niepodwiewanyn zapewne pytaniem.Wolał jednak zaryzykować tym pytaniem.Taki on już jest.

Offline

 

#5 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Cześć-Mruknął nieśmiało chłopiec wkładając za pas różdżek-w tym roku pierwszy raz idziesz do szkoły?-Zapytaj Zack przyglądając się młodej dziewczynie.Może poznał w końcu kogoś ze swojej klasy?Może nie, może się ośmieszy nagłym i niepodwiewanyn zapewne pytaniem.Wolał jednak zaryzykować tym pytaniem.Taki on już jest.

Offline

 

#6 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Cześć. Nazywam się Hermiona. Tak pierwszy raz,a co? Kupujemy razem? - zapytałam nieśmiało.

Zack
Zapoznałeś się z nową dziewczyną. Wiesz, że możecie poprzez podział domów znaleźć się w innych domach i nienawidzić się tak samo jak lubieć.
Magdalena
Chcesz poznać ów chłopaka, który stoi tuż obok ciebie. Musisz postarać się być miłą dla niego, poniewarz twój charakter może doprowadzić go do błędnych myśli.

Rozmawiając ze sobą poznajecie się coraz bliżej. Przecież trzeba kupić rzeczy potrzebne do hogwartu!!!

Offline

 

#7 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Witaj, mogę na Ciebie poczekać jeśli chcesz. Fajnie, że idziemy do hogwardu, no nie?-Zapytał nie wiedząc, że Hermiona nie wie za dużo o tej jakże cudownej i pięknej szkole, o ktorej żaden mugol nie może nawet pomarzyć. On mało kiedy rozmawiał z mugolami, ponieważ jego rodzina nie była zbytnio lubiana za ''dziwny'' styl życia i za dziwnie ubrania, które dla nich wydawały się zupełnie normalne...

Offline

 

#8 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Nic nie wiem na ten temat. Przykro mi. Moi rodzice sa mugolakami, ale czarownicą jestem po babci - odrzekłam nie zastanawiając co mówię.
Podeszłam do słynnego sprzedawcy różdżek. Chciałam zdobyć różdżkę. Jeżeli się pomylili? Co ze mną będzie? Olażę się jedynym mugolem, który jest sam na ul. Pokątnej

Zack
Towarzyszka najwyraźniej Cię polubiła. Musisz zważać na to co mówisz, bo możesz ją zranić uczuciowo.
Hermiona
Długo wybierano dla Ciebie różdżkę, aż w końcu znaleziono dla Ciebie różdżkę z lipy z włóknem serca smoka.

Teraz zastanawiacie się co kupić dalej. Może pójdziecie po książki? Chyba, że po zwierzątko? (sklep do wyboru)

Offline

 

#9 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Idziemy po książki?-Zapytał Hermionę-Opowiedzieć Tobie o Hogwarcie...Będziemy przydzielani do domów...Są cztery w szkole:Gryfindor, Slytherin, Ravenclaw i Hulfepuff.Mówią, że do ostatniej trafiają same niezdary, ale według mnie to głupota tak sądzić...Fajnie jest tam na pewno, choć nigdy tam byłem, więc idziemy po książki, czy wolisz, gdzie indziej?

Offline

 

#10 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Chodźmy po książki. Bardzo lubię je czytać. Zawsze dowiaduję się z nich coś ciekawego. Może przećwiczę sobie kilka zaklęć w domu? - odpowiedziałam uprzejmie
Cieszyłam się, że Zack mnie docenia i akceptuje. Mógł mnie równierz niezaakceptować poprzez to, że pochodźę z rodziny mugoli.

Zack
Idziesz z Hermioną kupić podręczniki. Może dziewczyna podszkoliła Cię trochę w czarach? Przecierz nie ejst za późno, a ona jest w tym naprawdę dobra.
Hermiona
Idziesz z Zackiem kupić podręczniki. Może podszkolisz chłopaka w czarach? Na naukę nigdy nie jest za późno

Poszliście kupić pierwsze podręczniki do najleprzego sklepu Esy i Floresy. Nie jest tam, aż tak drogo chociarz czarodzieje pamiętają, że Ron Wesley był z rodziny ubogich i nie był bogaczem...

Offline

 

#11 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Może mnie podszkolisz...-Zaproponował Zack, po czym dodał, by nie wyjść na nic nieumiejącego-chodzi mi o to byśmy się pouczyli...-Zack podszedł do sprzedawcy i dał mu list, by ten podał mu książki potrzebne do pierwszego roku nauki w szkole magii i czarodziejstwa.Ciekawiło go, czy dziewczynie bedzie szła dobrze magiia, przecież bedzie miała z nią do czynienia pierwszy raz...A jeśli mu nic nie wyjdzie i się ośmieszy...

Offline

 

#12 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-E... przepraszam pana. Może pan wyciągnąć po dwa egzeplarze? Bo ja też mam przypisane te same podręczniki.
-Dobrze. To spotkamy się jutro u mnie o 10 ok?

Zack
Podręczniki kupiłeś pomyślnie. Wydałeś 16 sykli
Otrzymałeś:
Standardową księgę zaklęć (1 stopień) Mirandy Goshawk
Dzieje magii Bathildy Bagshot
Teoria magii Adalberta Waffinga
Wprowadzenie do transmutacji (dla początkujących) Emerika Switcha
Tysiąc magicznych ziół i grzybów Phylidy Spore
Magiczne wzory i napoje Arseniusa Jiggera
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Newta Scamandera
Ciemne moce: Poradnik samoobrony Quentina Trimbl'a

Magdalena
Pomyślnie kupiłaś książki. Straciłaś 16 sykli
Otrzymałaś:
Standardową księgę zaklęć (1 stopień) Mirandy Goshawk
Dzieje magii Bathildy Bagshot
Teoria magii Adalberta Waffinga
Wprowadzenie do transmutacji (dla początkujących) Emerika Switcha
Tysiąc magicznych ziół i grzybów Phylidy Spore
Magiczne wzory i napoje Arseniusa Jiggera
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Newta Scamandera
Ciemne moce: Poradnik samoobrony Quentina Trimbl'a

Może czas teraz kupić kufer? Za niedługo książki i przedmioty nie będą mieściły się w rękach.

Offline

 

#13 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Ale gdzie mieszkasz?-Zapytał Zack i wychodząc i pytając-Gdzie teraz idziemy, bo sam się zastanawiam...Ja najbardziej to lubię Obronę przed czarną magią, zaklęcia, historię magii i bedzie fajnie jak będziemy sie uczyć latania na miotłach.Transmutacja też nie bedzie źle, ale zielarstwo, magiczne zwierzęta...albo te...eliksiry?Odrazające-mruknął i zaśmiał się lekko-wolę czarować i latać-wyjaśnił dziewczynie.

Offline

 

#14 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Mieszkam w Londynie. Niedaleko stacji King's Cross. Może po kufer? Jeżli coś jeszcze kupimy nie pomieścimy tego w rękach. Na miotłach? Latać? - zadałam pytanie, poniewarz nie zabardzo wiedziałam o miotłach, a do tego latających.

Zack
Nie wiesz o tym, że Twoj przyjaciółka prawie nic nie wie o ściecie zarodziejów.

Hermiona
Musisz wczuć się w bycie czarodziejką. Niektóre Twoje pytania są zbyt śmieszne chociarz wiadomo, ze nie wiesz nic o ściecie czarodziejów.

Idąc po kufer do pobliskiego sklepu zobaczyliście chłopaka z blond włosami, który widoczne zaczepił Was.

Offline

 

#15 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Nie wiesz o tym?-Zaskoczony Zack nie zapanował nad sobą, ale widząc chłopca uspokoił się i powiedział głośno do niego-cześć!-Nie bedzie do niego więcej nic mówił, bo jeszcze się ośmieszy, a dziadek mu mówi, że czarodzieje czystej krwi nie mogą się ośmieszać, ale cóż może w tych czasach jest inaczej?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.akro.pun.pl www.gitary.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl www.demonmt2.pun.pl www.rlcforumpl.pun.pl