Harry Potter

To forum przeznaczone jest do gry w Harry Potter i rozmów.

Ogłoszenie

Z okazji ferii i walentynek każdy gracz otrzymuje po 2 galeony. Został też włączony ChatBox do rozmów.

#16 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Nie - dopiero teraz załważyłam chłopaka - cześć. Kim ty jesteś? Wyglądasz mi na kogoś z rodziny Malfoy'ów - patrzałam z pogardą na TEGO typa

Zack
Musisz wierzyć w siebie. Takie szczóry ze Slytheriunu są nic nie warte, a akurat trafił Ci się model Dracona Malfoya
Hermiona
Slytherin skojarzył Ci się z wężem. Od razu się połapałaś o co chodzi i do jakiego domu na pewno trafi. Twoja inteligencja zasługuje na 0.50 okt.

Chłopak odpowiedział z pogardą:
-Jestem z rodziny Malfoyów. Nazywam się Drako I Malfoy. Imię mam po dziadku. Na pewno trafię do Slytherinu - przechwalał się chłopak
Przypomniało Wam się, że musicie kupować żeczy do szkoły (wybór: kłótnia/zakupy)

Offline

 

#17 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

Zack uśmiechnął się ironicznie, mówiąc:
-Fascynujące, mogłeś powiedzieć imię mam po śmiercozercy-mówiąc to ruszył dalej w kierunku sklepu, gdzie można kupować kufry.Nie zamierzał już odzywać się do chłopca.Nie polubił go.

Offline

 

#18 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

- Jesteś beznadziejny. Tak samo jak Twój dziadek. Nie nadajecie się na carodziejów.
Po tych słowach dogoniłam Zacka i razem ruszyliśmy po kufer.

Zack
Świetna odzyfka. Jeszcze kilka takich i będziesz miał o 2 punkty odwagi więcej.
Otrzymujesz:
50 pkt. odwagi

Magdalena
Świetna odzyfa, ale gdybyś pierwsza tak odpowiedziała dostałabyś 50pkt. odwagi.
Otrzymujesz:
30 pkt. odwagi

Jesteście już w środku sklepu z kuframi. Ciekawe jaki wybierzecie.... za 5 sykli, 20 sykli, 1 galeona czy za 20 galeonów. Wybór zależy od Was.

Offline

 

#19 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

Zack wyjął jednego galeona i powiedział na głos:
-Poproszę kufer za galeona-mruknął przyszły czarodziej i uśmiechnął się,myśląc, że jak zrobi zakupy pouczy się zaklęć i historii magii, by nie wyjść Jutro na jakiegoś co nic nie umie...Ale teraz to nie ważne, bo robi zakupy do szkoły.

Offline

 

#20 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

Przyglądałam się kufrom. Ten za5 sykli był bardzo mały. Mieściły się w nim same przybory do szkoły. W kufrze za 20 sykli zmieszcą się żeczy do Hogwartu i kilka ubrań na dwa dni. W kufrze za galeona zmieściłybysi się wszystkie przygory i ubrania na cały rok, czyli był idealny, a w kufrze za 20 galeonów to jest za dużo miejsca, a tym bardziej jest polecany nauczycielom i jest bardzo drogi. Poprosiłam panią o kufer za galeona i dałam sprzedawcy wyznaczoną sumę.

Zack
Kupieno kufra powiodło się sukcesem.
Otrzymałeś:
Idealny kufer za galeona
Hermiona
Pomyślnie kupiłaś kufer.
Otrzymałaś:
Idealny kufer za galeona

Teraz możecie wsadzić książki do kufra. Będzie Wam się szło lepiej. Czas kupić kociołek cynowy rozmiar 2. W tym samym sklepie znajdziecie zestaw szklanych i kryształowych fiolek.

Offline

 

#21 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

Zack zaczął szukać potrzebne do szkoły rzeczy, które się tutaj znajdują...Przy okazjì oglądał co jeszcze jest ciekawego w tym sklepie...Kiedy już Wszystko znalazł podszedł do sprzedawcy i zapytał Ile trzeba zapłacić, a później wyciągnął i wręczył odpowiednią sumę...

Offline

 

#22 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

Weszłam do sklepu i zaczęłam szukać potrzebny mi kociołek, a także zestaw kryształowych fiolek. Oglądałam kociołki od bardzo małych, w których zmieściłaby się moja ręka po najwiękrze, które widziałam w życiu. Do tych dużych kociołków na pewno zmieściłyby się trzy osoby w tym małe dziecko. Więłam zestaw kryształowych fiolek razem z kociołkiem i podałam kasjerce. Dałam jej odpowiednią sumę.

Zack
Pomyslnie kupiłeś kociołek i zestaw fiolek. Zapłaciłeś za kociołek 5 sykli, a za zestaw fiolek 2 sykle i 5 knótów.
Otrzymałeś
zestaw fiolek
kociołek rozmiar 2
Hermiona
Pomyślnie kupiłaś kociołek i zestaw fiolek. Zapłaciłaś za kociołek 5 sykli, a za zestaw fiolek 2 sykle i 5knótów.
Otrzymałaś
zestaw fiolek
kociołek rozmiar 2

Spakowaliście do kufra kociołki razem z fiolkami. Czas teraz kupić wagę z odważnikami.

Offline

 

#23 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Gdzie waga?-Zapytał Zack, któremu waga z odważnikami nie rzuciła się wcześniej w oczy, lecz wtedy szukał czego innego, a teraz tą wagę. Może ktoś udzieli mu tej jakże ważnej dla tego młodego chłopca odpowiedzi.Na pewno sprzedawca, dodał sobie otuchy chłopak, który miał ciemne oczy i czarne włosy oraz, który bedzie uczęszczał do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, jednej z najlepszych jeśli nie najlepszej szkół.

Offline

 

#24 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-E..... chyba jak dobrze się zastanowię to chyba..... - myślałam pzrez chwilę gorączkowo - może spytam się sprzedawcy
-Proszę pana gdzie znajdziemy wagę z odważnikami?

Zack
Rozglądaj się dokładniej! Przecierz przeglądałeś wszystkie przedmioty!
Hermiona
Na Twoje pytania łatwiej odpowiadać. W Hogwarcie nie używaj dziecinnych pytań. Ktos będzie się z Ciebie nabijał.

Sprzedawca odpowiedział Wam:
-Znajdziecie je u mnie i może w aptece, ale więkrzość kompletów wag znajdziecie u mnie - mówiąc to sprzedawca wyciągną z magazynu kilka wag z odważnikami.

Offline

 

#25 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

Zack uśmiechnął się i spojrzał na nie i zapytał sprzedawcy.
-Które pan poleca na pierwszy rok nauki w Hogwarcie...-zaczął Zack starając coś dodać, lecz nie powiedział już nic tylko oczekiwał na odpowiedź sprzedawcy.Zack nie zamierzał dawać dużo pieniędzy na wagę z odważnikami. Chciał, by zostało mu jak najwięcej pieniedzy na inne rzeczy.Nie zamierzał tracić na szkołę za dużo.

Offline

 

#26 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

-Polecam Ci tę miedzianą, ponieważ nie kosztuje zbyt drogo. Wystarczy byś zapłacił 15 sykli. Ta waga jest najtańsza - odpowiedział sprzedawca jakby od niechcenia
-To jak bierzemy je? - zapytałam się Zacka
Sprzedawca patrzał na nas srogo jakbyśmy byli złodziejaszkami chociarz mogłoby się wydawać, że Zack przez chwilę chciał ukraść wagę, ale to było tylko złudzenie....

Zack
Zdecyduj się na wagę. W aptece może być o wiele droższa....
Hermiona
Postaraj się nie odgapiać od kolegi. Będzie mu się wydawało, że naśladujesz jego ruchy.

Sprzedawca czekał, aż dzieciaki już pójdą. Marzył on o tym by zostać sam na sam ze swoim małym móżdżkiem, który jeszcze nie rozumiał tego, że za kilka lat dziewczyna i chłopak i jakieś inne dziecko, którzy teraz przed nim stoją staną się jednymi z najpotężniejszych czarodziejów, którzy będą uczyli się na swoich zapierających dech w piersiach i niesamowitych przygodach odbywającyh się na terenie najbardziej strzeżonego miejsca pod słońcem nie licząc Gringotta - w Hogwarcie.

Offline

 

#27 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

Zack uśmiechnął się tajemniczo, mówiąc spokojnie:
-Dobrze, skoro jest tania to biorę-gdy to powiedział wyjął odpowiednią ilość monet.

Offline

 

#28 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

Sprzedawca chętnie sprzedał kociołek i powiedział:
-A dla Ciebie młoda damo? Jak chodzi o wagę to polecam tą samą co kupił ów młodzieniec - zapytał gburowato z naciskiem na ostatnie słowo
-Chm.... no nie wiem..... wzięłabym wagę miedzianą z odważnikami.... chyba tą co pan radzi - odpowiedziałam słodko po czym wyjęłam 15 syklów

Zack
Pomyślnie kupiłeś miedzianą wagę z odważnikami
straciłeś 15 sykli

Hermiona
Pomyślnie kupiłaś miedzianą wagę z odważnikami
straciłaś 15 sykli

Po zapłaceniu sprzedawca nic nie powiedział tylko gestem pożegnał was. Wyszliście na zalaną słońcem ulicę i czekacie, aż któreś z Was raczy się odezwać. Ku wam potoczyła się sakiewka, w której mogły się znajdować cenne galeony, sykle i knuty, a mogła równierz znajdować się tam niemiła niespodzianka. Możecie ją podnieść i otworzyć lub zostawić ją i zignorować (Otworzenie/zignorowanie)

Offline

 

#29 Dzisiaj 13:06:14

Zack Johnson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

Gdy usłyszał jak kompanka mówi słodko do sprzedawcy zachichotał cicho i wyszedł z pomieszczenią. Zack ujrzał sakiewkę i chwycił ją delikatnie. Nie otwierał jej chwile, lecz szybko zmienił zdanie i złożył rękę do rakiewki ze spokojną miną na twarzy.

Offline

 

#30 Dzisiaj 13:06:14

Cho

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-31
Posty: 75
Punktów :   

Re: Ul. Pokątna

Wyszłam zaraz po zapłaceniu na zewnątrz, gdy z daleka zobaczyłąm jak zack wkłada rękę do sakiewki. Nie chciałam dostać jej zawarości i chciałam pszeczekać, aż Zack skończy to co zaczął, lecz kusiło mnie tak bardzo, że podeszłam do Zack'a i zapytałam się:
-Co tam trzymasz w ręku?

Zack
Odwróciłeś się na donośmy dźwięk Hermiony zanim wyciągnąłeś rękę z sakiewki. Mogłeś ją oddać, podzielić się z nią lub ukryć ją w kieszeni spodni

Hermiona
Patrzałaś na Zacka i zastanawiałaś się co odpowie. Mogłaś zmusić go do ujawnienia co trzyma w ręku, poprosić o podzielenie tego co jest w środku lub pozwolić, by Zack robił to co uważa za słuszne

Stojąc tak usłyszeliście głos chłopaka, którego spotkaliście wcześniej. Mogliście uciec lub zostać i podsłuhać lecz na każdej opcji czyhało niebezpieczeństwo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rlcforumpl.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl www.demonmt2.pun.pl www.gitary.pun.pl www.akro.pun.pl